ساعد هالتر ایستاده از جلو

1852
12 33
نکات آناتومیکی در حرکت مچ دست با هالتر

فاصله ی ایده آل دست ها به اندازه عرض شانه یا کمی کمتر از آن است . دست ها باید مستقیماً در امتداد ساعد باشند . تا فشارهای غیر ضروری بر مفصل مچ دست به حداقل برسند .در این تمرین میله هالتر از زیر (چرخش خارجی) ، در حالیکه کف دست ها رو به بالاست ، گرفته می شود .

بسته به سلیقه فرد ، انگشت شست ممکن است زیر یا روی میله قرار داده شود . اگر انگشت شست در زیر میله قرار گیرد و در گرفتن میله دخالتی نداشته باشد ، این امکان به شما داده می شود تا میله را بیشتر پاین برده و دامنه حرکتی را افزایش دهید .

این حرکت جداگانه به ماهیچه‌های brachialis و بازو می‌خورد . برخلاف حلقه‌های موی مصنوعی سنتی , نیاز به کنترل overhand دارد . فر barbell معکوس به ساخت بازوهای بزرگ‌تر کمک می‌کند و نوک of را بالاتر می‌برد . آن همچنین تنوع را به ورزش شما اضافه می‌کند و کنترل شما را تقویت می‌کند . آن را می توان با یک میله barbell , یک میله EZ یا یک نوار المپیک اجرا کرد .

دستورالعمل

از یک موقعیت ایستاده , the را با عرض شانه خالی کنید . پشت خود را صاف نگاه دارید و آرنج تان را به پهلوهای خود نزدیک کنید . زانوهایتان کمی خم می‌شوند .

نوار را به سینه خود بلند کنید در حالی که بازوهای بالایی را ثابت نگه‌داشته اید . وقتی نفس خود را به بیرون می‌دهید , عضلات دو سر خود را فشار دهید . فقط دست‌هایتان را حرکت دهید .

انقباض را برای یک یا دو ثانیه نگه دارید و سپس به آرامی the را کاهش دهید .
 
نظرات

نظر شما درباره این مطلب